Docentexemplaren en docentlicenties aanvragen
Als je als docent een docentexemplaar van een boek of licentie wilt bestellen, log je in met een onderwijsaccount of maak je eerst een onderwijsaccount aan. Hoe je dat doet lees je hier of bekijk hier de instructievideo.
Let op! Je hoeft maar één docentlicentie aan te vragen. De docentlicentie geldt voor de hele methode.
Daarna kun je bij het product een aanvraag doen voor een demolicentie, een docentlicentie of een docentexemplaar. Bij de aanvraag geef je aan of het om een beoordelings- of een gebruikersexemplaar gaat. Bekijk hier hoe dat werkt.
Kom je er niet uit? Onze klantenservice is bereikbaar op werkdagen tussen 08.00 en 17.00 via 088-0301000 of mail naar klantenservice@boom.nl.
Voortgezet onderwijs
Chinees? 'n Makkie! Deel 3
Chinees? 'n Makkie! deel 3 is een eigentijdse en communicatieve methode voor het leren van Mandarijn Chinees. De methode is speciaal ontwikkeld voor het voortgezet onderwijs en bouwt voort op de kennis en vaardigheden uit de eerste twee delen.
MeerSPQR Latijn docentenhandleiding bij thema 1 en 2 / 2e editie (2020)
Durf te denken! leerlingenboek havo - tweede editie
Durf te denken! leerlingenboek vwo - tweede editie
Werken in Dienstverlening en zorg A
Werken in Dienstverlening en zorg B
Thuis op school
Yalla Yalla! Oefenboek
Yalla Yalla! is een eigentijdse en effectieve methode om Arabisch te leren. De methode is geschikt voor zowel het voortgezet onderwijs als het volwassenenonderwijs. Met dit eerste deel werk je toe naar halverwege niveau A1.
MeerYalla Yalla! Tekstboek
Yalla Yalla! is een eigentijdse en effectieve methode om Arabisch te leren. De methode is geschikt voor zowel het voortgezet onderwijs als het volwassenenonderwijs. Dit eerste deel brengt je tot halverwege niveau A1.
Meer


_w173_h400.jpg)
_w173_h400.jpg)



















