Coen van Heycop ten Ham
Coen van Heycop ten Ham verzorgt al sinds zijn 16e jaar onderwijs. Eerst was lesgeven een hobby, na zijn artsexamen werd het zijn beroep. Zijn levendige uitleg en speels onderwijs worden vanaf het begin gewaardeerd door studenten. Hij schreef het leerboek Klinische pathologie en is medeauteur van ProActive Nursing. Coen was decennia docent bij BIGRA en bij de Amstel Academie, opleidingen voor verpleegkundigen en paramedici. Na zijn pensionering eind 2023 verzorgt hij workshops klinisch redeneren voor LeeuwencopAct2Care.
Items over deze auteur:
Van deze auteur:
Klinische anatomie en fysiologie
Klinische anatomie en fysiologie is een nieuw basisboek voor studenten Verpleegkunde dat stilstaat bij de voor hen relevante kennis op het gebied van de menselijke anatomie en fysiologie. Het is bovendien het enige boek waarbij het ‘klinisch redeneren’ wordt meegenomen bij de behandeling van de anatomische en fysiologische thema’s.
MeerSkeletkwartet
Dit kwartetspel helpt de verschillende benamingen van onderdelen van het skelet op een leuke en effectieve manier eigen te maken.
Meer




